Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie w pełni profesjonalnych kosmetyków samochodowych, możemy liczyć na to, że będą one w stanie poprawić nie tylko estetykę samego auta. Będą one w stanie przyczynić się również do tego, że będzie on sprawiał wrażenie pojazdu młodszego nawet, jeśli ma już swoje lata i jest intensywnie wykorzystywany. Każdy, komu zależy na kosmetykach wysokiej jakości, powinien więc zainteresować się możliwościami, jakie otwiera przed nami marka 4nano. Istnieje ona na rynku już od dziesięciu lat przez cały ten czas wyposażając swoich klientów w produkty, co do których można mieć pewność, że będą się sprawdzać w praktyce. Marka ta zresztą nie powstała wcale przez przypadek. Stworzyli ją dwaj pasjonaci motoryzacji – Rafał Bartosiak oraz Krzysztof Szczygieł. Dlaczego jednak akurat o tych produktach można powiedzieć, że są one warte uwagi?

Powłoka ceramiczna dla auta

Powłoka ceramiczna 4nano Camo to rozwiązanie szczególnie interesujące. Jej wykorzystanie sprawia, że karoseria samochodu jest zabezpieczona przez minimum dwa lata. Co więcej, minimum przez rok od czasu jej zastopowania można spodziewać się, że będzie utrzymywać się tak zwany efekt hydrofobowy. Do dyspozycji właścicieli samochodów oddany został więc produkt, k którym można powiedzieć, że jest w stanie w doskonały sposób zabezpieczyć powierzchnię lakierowaną auta nadając jej widoczny, zwracający na siebie uwagę połysk. Inną ogromną zaletą tej powłoki jest to, że już jedna jej warstwa wystarczy, aby można było uzyskać wszystkie jej wyjątkowe właściwości. Powłoka jest w stanie zabezpieczyć pojazd przed czynnikami atmosferycznymi, które mu nie sprzyjają, można więc spodziewać się ochrony zarówno przed promieniowaniem słonecznym, jak i przed deszczem, mrozem i konsekwencjami użycia soli drogowej. Warto wspomnieć też o właściwościach samoczyszczących charakterystycznych dla powłoki. Sprawiają one, że brud nie przywiera do niej, a co za tym idzie, mycie karoserii jest nie tylko szybkie, ale i proste. Powłoka sprawdza się na co dzień u tych użytkowników, którzy cenią sobie wysokiej jakości kosmetyki po to, aby potem przez długie lata ułatwiać sobie pielęgnację auta.

Produkty marki 4nano znajdziesz na https://sklep.motogo.pl/ >>

Felgi dobrze zabezpieczone

Innym ciekawym rozwiązaniem jest 4nano Rain Protect. Ten specjalistyczny produkt jest stworzony z myślą o tym, aby możliwe stało się zabezpieczenie felg samochodowych. Dzięki jego naniesieniu na felgi możemy stworzyć na ich powierzchni wyjątkową barierę, która będzie je chronić przed zjawiskiem przylegania brudu, tłuszczu oraz pyłu. Na szczególną uwagę zasługuje to, że powłoka kwarcowa przyczynia się do zwiększenia szklistości felg. Wyglądają one niemal perfekcyjnie nawet po długim czasie od chwili ich zakupu.

Dobry szampon samochodowy

Jeśli zastanawiamy się nad kosmetykiem przeznaczonym do regularnego mycia samochodu, idealnym rozwiązaniem okaże się z pewnością 4nano Shampoo. To szampon, który eliminuje brud, zanieczyszczenia oraz pyły. Jego atutem jest także to, że jest w stanie nadać karoserii połysk. Jego stosowanie sprawia też, że lakier zyskuje dodatkowe zabezpieczenie.